VIPEX International

Vipex Ltd. on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte. Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

VIPEX Marine

Alates 2014. aastast tegeleb Vipex AS-i haru Vipex Marine väikelaevade ja paadivarustuse turul. Vipex Marine on kooslus kvaliteetsetest ja innovatiivsetest toodetest, mis on mõeldud veega seonduvateks tegevusteks.

VIPEX Home

Vipex Home ühendab endas tooteid, mis muudavad Teie kodu rõõmsamaks, mugavamaks ja hubasemaks. Kodu on koht, kuhu peab olema võrdselt mõnus tulla pärast väsitavat tööpäeva, põnevat kinoelamust või värskendavat treeningut.

Vipex toys

Vipex Toys ühendab kaubamärke ja tooteid, millest iga laps unistab. Me oleme pühendunud esitama klientidele uusimaid maailma suundumusi ja võtnud julguse äratada igaühes tema sisemise lapse.

Referentsid

Kõik referentsid
Thalasso Spa Fra Mare
Nordic Hotel Forum
Rakvere Põhjakeskus
Tallink SPA & Conference Hotel
Kolme Roosi villa
Carlsberg Spordipubi

Uudised

Kõik uudised

Aivar Juhansoni personaalnäitus „EV100 Portreed“

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaga seoses on VIPEX AS salongis aadressil Kriidi 10 ajavahemikul 16.veebruarist kuni 15.märtsini 2018 avatud Aivar Juhansoni personaalnäitus „EV 100 Portreed“.   Sündmuse ülevaade Juhanson on portreteerinud kokku ligi 2000 tuntud ühiskonnategelast, poliitikut, kultuuritegelast ja muidu tuntud inimest meie keskelt. Näitusel tuleb esitlemisele sada portreed.Juhansoni teatakse eelkõige nädalalehe Eesti Ekspress persooniloo rubriigis igal nädalal ilmuvate šaržide järgi, kuid esitlemisele tuleb ka kunstniku muud loomingut. Alates 16. veebruarist 2018 saab tema teoseid vaadata VIPEXi salongis, kus on traditsioon tutvustada vabariigi aastapäeval avatavate näitustega kohalike kunstnike loomingut.Juhansoni kõrgeim rahvusvaheline tunnustus pärineb rahvusvaheliselt illustratsioonikonkursilt World Press Cartoon....

Mustrid Rako uues sarjas

Uus Deco sari üllatab mustrite küllusega. Ühelt plaadilt võib leida nii Antiik-Kreeka - , tartani - , kalasaba -  kui ka modernsemaid optilisi mustreid. Kirevat mustrivälja teevad rahulikumaks pastelsed toonid. Deco plaadid sobivad suurepäraselt vannitoa seina kaunistama, kuid miks mitte kasutada sellist dekoratiivset plaati ebatraditsiooniliselt põrandal.

Tšehhi keraamilise plaatide tootja Rako on praeguseks juba 130 aastase kogemusega. Pika ajalooga Rako plaadid kaunistavad nii 1912. aastal valminud juugendstiilis Praha linnavalitsuse hoone interjööri kui ka Mies van der Rohe ikoonilist Villa Tugendhat'i. Tootevalikus on esindatud kodu kujundamiseks vajalik omapära ja suurprojektidele omane praktilisus.