VIPEX International

Vipex Ltd. on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte. Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

VIPEX Marine

Alates 2014. aastast tegeleb Vipex AS-i haru Vipex Marine väikelaevade ja paadivarustuse turul. Vipex Marine on kooslus kvaliteetsetest ja innovatiivsetest toodetest, mis on mõeldud veega seonduvateks tegevusteks.

VIPEX Home

Vipex Home ühendab endas tooteid, mis muudavad Teie kodu rõõmsamaks, mugavamaks ja hubasemaks. Kodu on koht, kuhu peab olema võrdselt mõnus tulla pärast väsitavat tööpäeva, põnevat kinoelamust või värskendavat treeningut.

Vipex toys

Vipex Toys ühendab kaubamärke ja tooteid, millest iga laps unistab. Me oleme pühendunud esitama klientidele uusimaid maailma suundumusi ja võtnud julguse äratada igaühes tema sisemise lapse.

Referentsid

Kõik referentsid
Thalasso Spa Fra Mare
Nordic Hotel Forum
Rakvere Põhjakeskus
Tallink SPA & Conference Hotel
Kolme Roosi villa
Carlsberg Spordipubi

Uudised

Kõik uudised

Mustrid Rako uues sarjas

Uus Deco sari üllatab mustrite küllusega. Ühelt plaadilt võib leida nii Antiik-Kreeka - , tartani - , kalasaba -  kui ka modernsemaid optilisi mustreid. Kirevat mustrivälja teevad rahulikumaks pastelsed toonid. Deco plaadid sobivad suurepäraselt vannitoa seina kaunistama, kuid miks mitte kasutada sellist dekoratiivset plaati ebatraditsiooniliselt põrandal.

Tšehhi keraamilise plaatide tootja Rako on praeguseks juba 130 aastase kogemusega. Pika ajalooga Rako plaadid kaunistavad nii 1912. aastal valminud juugendstiilis Praha linnavalitsuse hoone interjööri kui ka Mies van der Rohe ikoonilist Villa Tugendhat'i. Tootevalikus on esindatud kodu kujundamiseks vajalik omapära ja suurprojektidele omane praktilisus.

Uued sarjad Equipe Ceramicas tehaselt

Uus sari Rhombus jätkab tehase traditsiooni toota väikeseformaadilisi plaate. Rombikujuline disain annab võimaluse luua erinevaid mustreid ühe- ja mitmevärvilisena. 9 erinevat tooni ja 4 varieeruvat tekstuuri teeb kollektsiooni mitmekesiseks ning paindlikuks. Lisaks Rhombus kollektsioonile on Equipe see aasta tulnud välja mitme uue sarjaga ning laiendanud värvi- ja mustrivalikut populaarsel Metro sarjal.

Equipe Ceramicas asutati 1999.aastal rahuldamaks aina suuremat nõudlust dekoratiivsete sokliliistude vastu. Alates 2005. aastast on Equipe suunanud oma jõud väikeseformaadiliste keraamiliste plaatide tootmise suunas, soovides saada juhtivaks nimeks sellel alal. Tootjat iseloomustab kvaliteetne disain ja vormiga manipuleerimine, mis viib traditsiooniliste keraamiliste plaatide taasleidmiseni . Equipe’i uuendatud koduleht on kasutajasõbralik ning annab hea ülevaate tootja poolt pakutavast.