VIPEX International

Vipex Ltd. on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte. Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

VIPEX Marine

Alates 2014. aastast tegeleb Vipex AS-i haru Vipex Marine väikelaevade ja paadivarustuse turul. Vipex Marine on kooslus kvaliteetsetest ja innovatiivsetest toodetest, mis on mõeldud veega seonduvateks tegevusteks.

VIPEX Home

Vipex Home ühendab endas tooteid, mis muudavad Teie kodu rõõmsamaks, mugavamaks ja hubasemaks. Kodu on koht, kuhu peab olema võrdselt mõnus tulla pärast väsitavat tööpäeva, põnevat kinoelamust või värskendavat treeningut.

Vipex toys

Vipex Toys ühendab kaubamärke ja tooteid, millest iga laps unistab. Me oleme pühendunud esitama klientidele uusimaid maailma suundumusi ja võtnud julguse äratada igaühes tema sisemise lapse.

Referentsid

Kõik referentsid
Thalasso Spa Fra Mare
Nordic Hotel Forum
Rakvere Põhjakeskus
Tallink SPA & Conference Hotel
Kolme Roosi villa
Carlsberg Spordipubi

Uudised

Kõik uudised
08
Detsember
2016

AS-ga VIPEX koostöös loodud Arhitektuuripreemiate rändnäitus toob Eesti arhitektuuri säravamad tööd Eesti koolidesse.

Arhitektuurivaldkonna erialaliitude poolt 2015. aastal esitletud aastanäitus hakkab rändama mööda Eesti ehituskoole. Idee on tutvustada valdkonna viimaste aastate säravamaid töid just rohujuuretasandil – ametikoolide õpilastele, kes hakkavad tulevikus ise arhitektide kavandatud hooneid ehitama. Tänasest kuni 22. detsembrini on näitus esimesena avatud Tallinna Ehituskoolis. „Näituste teisele ringile viimine on väärt idee – nii keskkonnasõbralik kui ka hariv,“ rääkis Eesti Arhitektide Liidu president Katrin Koov. „Aastanäituse kokkupanekuga on reeglina seotud väga suur hulk inimesi. Selleks on kulunud nii aega kui raha. Taasavamisega oleme leidnud võimaluse tehtud tööd uuesti väärtustada. Kuid mis kõige olulisem – saame seeläbi noori harida. Näituse ülespanek koolides annab õpilastele suurepärase võimaluse saada ülevaade Eesti arhitektuuri paremikust ja panna mõtlema sellele, kuidas sünnib hea ruum ning mida igaüks selle heaks teha saab. Erit...

Mustrid Rako uues sarjas

Uus Deco sari üllatab mustrite küllusega. Ühelt plaadilt võib leida nii Antiik-Kreeka - , tartani - , kalasaba -  kui ka modernsemaid optilisi mustreid. Kirevat mustrivälja teevad rahulikumaks pastelsed toonid. Deco plaadid sobivad suurepäraselt vannitoa seina kaunistama, kuid miks mitte kasutada sellist dekoratiivset plaati ebatraditsiooniliselt põrandal.

Tšehhi keraamilise plaatide tootja Rako on praeguseks juba 130 aastase kogemusega. Pika ajalooga Rako plaadid kaunistavad nii 1912. aastal valminud juugendstiilis Praha linnavalitsuse hoone interjööri kui ka Mies van der Rohe ikoonilist Villa Tugendhat'i. Tootevalikus on esindatud kodu kujundamiseks vajalik omapära ja suurprojektidele omane praktilisus.